Rajd rowerowy

„Ze Świętym do Świętego”

więcej foto…
Rajd rowerowyAby uczcić kanonizację Jana Pawła II 28.04.2014r. Publiczne Gimnazjum w Karniewie przy współpracy z parafią i Urzędem Gminy w Karniewie zorganizowało rajd rowerowy i sztafetę biegową pod hasłem „Ze Świętym do Świętego” na trasie Karniewo – Rostkowo – Karniewo.
W kościele pw. św. Stanisława Kostki w Rostkowie odbyła się Msza święta. Przybyli mieli okazję ucałować znajdujące się relikwie świętego Jana Pawła II.W drodze powrotnej uczestnicy zatrzymali się w Łukowie, gdzie czekała na nich gorąca grochówka i ognisko z kiełbaskami.
W rajdzie rowerowym wzięło udział 30 uczestników. W sztafecie biegowej uczestniczyły dzieci z ZSP w Karniewie i młodzież z PG im. Jana Pawła II w Karniewie – razem 23 osoby. Dwie osoby dorosłe przebiegły dystans 28 km. W imprezie uczestniczył Krzysztof Żebrowski, mistrz Polski z 2013 roku na dystansie 1500m, który dopingował biegaczy.
Za sprawy organizacyjne i bezpieczeństwo odpowiedzialni byli też: Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim, Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, Ochotnicza Straż Pożarna w Karniewie i Krasnym. Wszystkim pięknie dziękujemy za dobre serce.
Piotr Zając

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s