Archiwum

Gimnazjum na miarę marzeń

14 sierpnia 2002 roku o 10 00 na zaroszonej łące, tuż za salą gimnastyczną miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie. Tego ranka został wkopany kamień węgielny pod budowę kompleksu oświatowego, w skład którego wchodzi: gimnazjum z nowoczesną salą gimnastyczną i przedszkole.
W uroczystości wzięli udział m. in. gospodarz gminy wójt J.A.Stopa, przew. G.E.Cejmer i cały Zarząd Gminy Karniewo, przedstawiciele uczniów i Rady Rodziców PG w Karniewie, prezes Zarządu PBK Sp.z.o.o. w Ostrołęce W. Budzichowski, obaj księża, nauczyciele.
Tego sierpniowego ranka okazało się, że nasze marzenia zaczynają się urzeczywistniać. Myślę, że teraz już bez obaw możemy powtórzyć za poetą:
,,Będziemy (…) mieszkać w swoim domu,
Będziemy stąpać po swych własnych schodach…”

L. Staff
Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego wiąże się z odczytaniem i podpisaniem aktu erekcyjnego, dokumentu świadczącego o rozpoczęciu budowy, w naszym przypadku kompleksu oświatowego.
Szczegółowy przebieg uroczystości dokumentują niżej podane zdjęcia, akt erekcyjny oraz pamiątkowe wpisy.

Wójt J.A.Stopa rozpoczyna uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.O tym, że budynek stanie na czas zapewnia wszystkich zgromadzonych dyr Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunalnego Sp.z o.o. w Ostrołęce p. W. Budzichowski. Pani dyrektor W.Modzelewska czyta akt erekcyjny budowy kompleksu szkolnego. Akt erekcyjny został podpisany przez wójte J.A.Stope.Akt erekcyjny został podpisany przez przewodniczącego Rady Gminy Edwarda Cejmera.Akt erekcyjny został podpisany przez p. dyrektor  Wiesławę ModzelewAkt erekcyjny został podpisany przez przewodniczącą RP Jadwigę Książak.kt erekcyjny został podpisany przez ucznia kl.IIIc PG w Karniewie Marka Wawrzonkowskiego.Akt erekcyjny został podpisany przez dyrektora PBK Sp z o.o. w Ostrołęce pan W.Budzikowskiego.Ks.S.Filipski święci akt erekcyjny.Gospodarz gminy p. J. A. Stopa i p. dyr W. Modzelewska wkładają akt erekcyjny do pamiątkowej tuby. Wójt J. A. Stopa i v-ce wójt S. Jaworski podpisują umowę.Akt erekcyjny wkopuje pan J. A. Stopa.Akt erekcyjny wkopuje pan W.Budzichowski. Akt erekcyjny wkopuje przedstawiciel społeczności uczniowskiej Marek Wawrzonkowki.

Początek budowy gimnazjum

Początek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjum

Już się mury pną do góry…

Początek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjumPoczątek budowy gimnazjum

Budynek gimnazjum w 2003r.

Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.Budynek gimnazjum w 2003r.

Budynek gimnazjum w 2004r.

Budynek gimnazjum w 2004r.Budynek gimnazjum w 2004r.Budynek gimnazjum w 2004r.Budynek gimnazjum w 2004r.Budynek gimnazjum w 2004r.Budynek gimnazjum w 2004r.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s